Кипърската атмосферична блек метъл банда Tome of the Unreplenished разкри за свободно слушане своя втори дългосвирещ албум, “Earthbound”.
Очаква се студийното заглавие да бъде официално издадено на 8-ми април  чрез лейбълите  Avantgarde Music и Xenoglossy Productions, като ще бъде налично в дигитален формат и на физически носител – лимитиран тираж касетки, дискове и плочи .

Линк за поръчка на дискове и плоча : https://bityl.co/AoyQ

Поръчка на касетки от Xenoglossy Productions  : https://bit.ly/3tsIvNF

Подходът на TOME OF THE UNREPLENISHED в “EARTHBOUND” може да бъде характеризиран единствено като “чист, първичен”.Трансцендентално пътешествие из студена, земна естетика, пречупена с наказващ рифов блясък.
За новия албум Hermes обновява състава на Tome of the Unreplenished, като към него се присъединяват Alexandros (Macabre Omen, The One), Aort (CODE) и Tom Vallely (Omega Centauri, Macabre Omen), превръщайки самостоятелният проект в пълноправна банда, готова за концертни участия и още по-грандиозни музикални изпълнения.
TOME OF THE UNREPLENISHED са готови най-накрая да отприщят звука на Земята и Космоса в невероятна грандиозност, отбелязвайки еволюционната трансцендентност на проектите си – естествен процес на еволюция, който вади на показ огромния потенциал и креативност на всеки един от музикантите, включени в креативния процес на музиката.
Една от многото групи, които създават чрез чиста експресия и определено биха били оценени, независимо от лейбъла, който стои зад тях.

 

Съдържание:

1. Tellurian
2. Unbound
3. Tryst at the Gales of Cyprus
4. Toward the Self
5. Astraios Ayr
6. Portcullis to Dodekatheon

 

Официален стрийм на албума в YouTube:

Spread the plague :
See more from the same category: New Albums | Whispers
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Кристиян
4 years ago

Аз да отсрама блек метъл дядовците – благодаря ти, момиче! Сега чувам за това съседско чудо на чудесата!

Кристиян
4 years ago
Reply to  Paula Fazlich

На бързо набиране ми е Войда вече 😉

ENDORSEMENTS: