Ancient flame, quietly burning through the shadows. Devoted to black metal and the Dark Arts since the late 90’s. https://linktr.ee/paulafazlich
Ancient flame, quietly burning through the shadows. Devoted to black metal and the Dark Arts since the late 90’s. https://linktr.ee/paulafazlich
Какво нещо е животът, а? Реших да се направя на интересен на гърба на нещастните маджари от Os, възвеличавайки тоя канадски проект, а то ще излезе, че канадецът също е унгарец или с унгарски корени… Ужас… Всички в тоя свят сме от село. От едно село при това :)))
Е, една песен чух и се запалих. Тая виеща (от вой и от извиване, едновременно) китара, много хлъзгаво и удобно ми се намести в ушите и определено изчисти завинаги Os-таналите там Os-татъци от преди малко 🙂 Или перифразирайки, но с обратна конотация, изтъркания виц – Канадци, сър :)) В случая един канадец, но и той е достатъчен за 9!