Самостоятелният американски блек метъл проект Devouring
Famine издаде новия си сингъл , “The Devouring
Phantoms”.
За момента заглавието се разпространява единствено в дигитален
формат, като можете да подкрепите артиста директно в неговата
BandCamp страница.
Музикантът споделя:
“С този сингъл искам да споделя своята визия за блек
метъла.Наистина се насладих на създаването на тези две мрачни и
френетични парчета, като те ще са част от нещо много по-голямо,
което ще излезе иззад сенките съвсем скоро. Благодаря на всички за
пдокрепата, нека поддържаме огъня на блек метъла жив!”
Съдържание:
1.The Devouring Phantoms 05:38
2.Being Thrown into the Land of Beasts 06:19
Чуйте записа в BandCamp: