Германската блек метъл банда Abkehr сподели
окончателното си преминаване от дуо в квартет и зарадва
феновете с новината, че вече работи по третия си дългосвирещ
албум, наследникът на “In Blut” от 2021-ва година. Скоро ще бъдат
разкрити и повече детайли.
Думите на бандата: „Другари, деликатен филантропски проблясък накара Abkehr да се
слее в нова, по-тъмна единица. Abkehr сега ще продължи като
квартет, което ни прави готови да изнесем някои избрани концерти на
живо. Освен това в момена сме посветени на писането на нов
пълнометражен материал. Информация и дати на живо ще бъдат обявени
скоро…”