Германската блек метъл банда Abkehr сподели окончателното си  преминаване от дуо в квартет и зарадва феновете с  новината, че вече работи по третия си дългосвирещ албум, наследникът на “In Blut” от 2021-ва година. Скоро ще бъдат разкрити и повече детайли.

Думите на бандата:
„Другари, деликатен филантропски проблясък накара Abkehr да се слее в нова, по-тъмна единица. Abkehr сега ще продължи като квартет, което ни прави готови да изнесем някои избрани концерти на живо. Освен това в момена сме посветени на писането на нов пълнометражен материал. Информация и дати на живо ще бъдат обявени скоро…”

 

 

Припомнете си последния албум на групата по-долу:

Spread the plague :
See more from the same category: Whispers
0 Comments
Oldest
Newest Most Voted

ENDORSEMENTS: