Чуйте “Hunger Anger Decay”, дебютният албум на DER GHUL
May 16, 2024 | 9:09
Новосъздаденият украински блек метъл проект Der
Ghul излъчи премиерно своя дебютен дългосвирещ албум,
“Hunger Anger Decay”.
Очаква се студийното заглавие да бъде официално издадено на 17- ти
май, като е предвидено да бъде налично единствено в дигитален
формат : https://bit.ly/4b96S6i.
Цялата музика и вокали са записани от Vladimir Bauer (Schattenfall,
ex-White Ward).
Смесването и мастерирането са поверени на Yurii Zabelin.
Обложката е дело на Khört Bisowski, като в нея можем да видим
картината “The Dance of the Rats” на Ferdinand van Kessel,
1690.
Съдържание:
1.God in Man
2.Under the Curse Mark
3.Great Delusion
4.Ouroboros
5.I, Satan
6.The Ugly Twin
7.Forgotten
8.The Rat King