Новосъздаденият австрийски блек метъл проект
Einst разкри нов сингъл от предстоящия си
едноименен дългосвирещ дебют, “Einst”.
Студийното заглавие ще бъде издадено на 25-ти октомври чрез лейбъла
Naturmacht Productions.
EINST е нов проект на австрийските музиканта S.P. (Lebenssucht,
Détresse, ex-Svarta) и се занимава с екзистенциални теми,
рефлектирани през призмата на смъртността и цикъла на живота и
смъртта. Разделен в шест глави, дебютът е вкоренен в атмосферното
блек метъл звучене и меланхоличните, на моменти успокоителни
звукови пейзажи – без да губи, въпреки това, суровата си енергия и
неперфектност.
Съдържание:
1. Mere Reflections of Your Former Self
2. Zu Oft Verlebt, Zu Wenig Wirklich Gelebt
3. Couldn’t You Have Done Better?
4. Das Letzte Wort Dir Nicht Gebührt
5. For There Was a Dream That Didn’t Last
6. Ohne Dich Ward Nicht Auch Nur Ein Augenblick
Чуйте сингъла “Zu Oft Verlebt, Zu Wenig Wirklich
Gelebt”:
Просто е адски мое това парче,адски ме връхлита и прегръща…Като тайнствена невеста идваща от пътеките нарисувани с листопадите на безвремието.А и ми навява едни чувства които ме правят хем един такъв тъжно меланхоличен…и същевременно един персонаж все още вярващ в победата на духа над материята…Einst със сигурност не е за всеки като музика но пък е за всички които са преминали през огледалото на безвремието…И бодро скитащи към вечността….На болката но и на чистотата на ДУХЪТ!!!…Онзи дух правещ те/ни силни и могъщи…съвсем други и значими за нас себе си…Вярвам в древните БОГОВЕ,ВЯРВАМ,че сме ДРЕВНИ…ВЕЧНИ…Вечна слава на вярванията на нашите предци…Смърт… Read more »
Просто е адски мое това парче,адски ме връхлита и прегръща…Като тайнствена невеста идваща от пътеките нарисувани с листопадите на безвремието.А и ми навява едни чувства които ме правят хем един такъв тъжно меланхоличен…и същевременно един персонаж все още вярващ в победата на духа над материята…Einst със сигурност не е за всеки като музика но пък е за всички които са преминали през огледалото на безвремието…И бодро скитащи към вечността….На болката но и на чистотата на ДУХЪТ!!!…Онзи дух правещ те/ни силни и могъщи…съвсем други и значими за нас себе си…Вярвам в древните БОГОВЕ,ВЯРВАМ,че сме ДРЕВНИ…ВЕЧНИ…Вечна слава на вярванията на нашите предци…Смърт… Read more »