Бразилският блек метъл проект Pessimista издаде
новото си демо, “Apodrecendo a terra”.
Записът се разпространява самостоятелно, като за момента е наличен
единствено в дигитален формат.
Цялата работа по музиката в албума е дело на Jaketeme Odo.
За албума Jaketeme споделя:
“Имаше хора, които вярваха, че ще излезем от пандемията като
по-добри хора. Те вярваха, че ще се онесем към земята, живота и
околните много по-добре.
След толкова много узурпация, отрови, поставените цели за промяна
на климата отново бяха отложени в името на поддържането на
печалбата на големите корпорации.
Умножаваме животновъдството, обезлесяването на горите,
разрушителния и убийствен добив и осъждаме етническите групи, които
са истинските пазители на горите, които ни осигуряват минимални
условия за живот на това място.
Гниенето на земята е вик на отчаяние. Това е ехото от дишането на
умиращото тяло на земята, това е гнилостната миризма, която се
излъчва от телата ни, намазани с химикали, за да скрием истинската
ни същност. Светът, в който живеем загива, природата е мъртва и
можем само да тръпнем в очакване на колапс. Няма повече
спасение.
Нека природата не показва милост към жестоката ни алчност. ”
Съдържание:
1.Natureza morta 08:25
2.O mundo caiu 06:08
3.Todo dia uma ferida aberta 04:59
Стрийм на демото в BandCamp:
Ancient flame, quietly burning through the shadows. Devoted to black metal and the Dark Arts since the late 90’s. https://linktr.ee/paulafazlich


