Новосъздадената руска блек/дет метъл банда Legacy of Satan, определяща себе си като група от “войнствени атеисти”, издаде дебютния си запис, “Apocalypse”.
Към момента заглавието е налично в дигитален формат и може да бъде открито в страницата германския лейбъл Kryrart Records: https://kryrartrecordslabel.bandcamp.com.
Смесването и мастерирането на музиката е поверено на Luna Studio.
За фенове на : Belphegor, Dark Funeral, Anorexia Nervosa, Marduk.

 

Legacy of Satan споделят:
“Ние сме група от себеподобни, братство на “верния култ”. Нашата цел е “да отворим очите си” и да покажем на слушателята нашия поглед върху света и културата в най-общ смисъл.
Светът , в който живеете е поробен и разделен от различни световни признания. Само научният прогрес кара хората да преразгледат древните закони на живота. И да приемат новата научно доказана реалност.
Трудно е да се счупи матрицата и да се спре колелото. Но това е реално. Това е, което правим.
Ние сме агностици. И не искаме да „обиждаме никого“. И на тези, които искат да бъдат обидени, нека им кажем…. Една различна гледна точка не може да обиди …
И при все това ние не носим мир. А мечът. Мечът / Разделителят.”

Съдържание:
1.Jer 15-3 (Intro) 01:58
2.Armageddon 02:52
3.Mizantropize 03:20
4.Trve Kvlt 03:20
5.Atre Mors 03:36

 

 

Стрийм на заглавието в BandCamp:

Полезни връзки:
INSTAGRAM : www.instagram.com/legacy_of_satan/
VKONTAKTE : vk.com/legacy_of_satan_666

Spread the plague :
See more from the same category: New Albums | Whispers
0 Comments
Oldest
Newest Most Voted

ENDORSEMENTS: