Новосъздадената руска блек/дет метъл банда Legacy of
Satan, определяща себе си като група от “войнствени
атеисти”, издаде дебютния си запис,
“Apocalypse”.
Към момента заглавието е налично в дигитален формат и може да бъде
открито в страницата германския лейбъл Kryrart Records: https://kryrartrecordslabel.bandcamp.com.
Смесването и мастерирането на музиката е поверено на Luna
Studio.
За фенове на : Belphegor, Dark Funeral, Anorexia Nervosa,
Marduk.
Legacy of Satan споделят:
“Ние сме група от себеподобни, братство на “верния култ”.
Нашата цел е “да отворим очите си” и да покажем на слушателята
нашия поглед върху света и културата в най-общ смисъл.
Светът , в който живеете е поробен и разделен от различни
световни признания. Само научният прогрес кара хората да
преразгледат древните закони на живота. И да приемат новата научно
доказана реалност.
Трудно е да се счупи матрицата и да се спре колелото. Но това е
реално. Това е, което правим.
Ние сме агностици. И не искаме да „обиждаме никого“. И на тези,
които искат да бъдат обидени, нека им кажем…. Една различна гледна
точка не може да обиди …
И при все това ние не носим мир. А мечът. Мечът /
Разделителят.”
Съдържание:
1.Jer 15-3 (Intro) 01:58
2.Armageddon 02:52
3.Mizantropize 03:20
4.Trve Kvlt 03:20
5.Atre Mors 03:36
Стрийм на заглавието в BandCamp:
Полезни връзки:
INSTAGRAM : www.instagram.com/legacy_of_satan/
VKONTAKTE : vk.com/legacy_of_satan_666
Ancient flame, quietly burning through the shadows. Devoted to black metal and the Dark Arts since the late 90’s. https://linktr.ee/paulafazlich


