Ancient flame, quietly burning through the shadows. Devoted to black metal and the Dark Arts since the late 90’s. https://linktr.ee/paulafazlich
Ancient flame, quietly burning through the shadows. Devoted to black metal and the Dark Arts since the late 90’s. https://linktr.ee/paulafazlich
За съжаление… Но никога няма да възприема понятието “християнски блек”… Представяш ли си “сатанински госпъл”???
Да, има и вегански кюфтета и безалкохолна бира. Не знам далие предразсъдък, но от всичко религиозно ми се гади. Християнството, исляма и т.н. НЯМАТ място в музиката, в нашата музика. Да не говорим за блек метъла, който си е крайно антирелигиозен по рождение 🙂
Християнски блек??? Отврат и безумие! Язък за красивата обложка…